RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  NJESITET ELITE TE AKSH-se

  Share
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  NJESITET ELITE TE AKSH-se

  Mesazh nga AKSH prej Sun 15 Feb 2009, 19:14


  NJESITET ELITE TE AKSH-se
  [size=12]Te nderuar vellezer e motra te idealit ton kombetar njesiti elit KOBRA qe eshte nen ombrellen e AKSH-se ju njofton se per shkak te kercenimeve te shumta qe po ju behen vellezrve tan ne qytetin dhe ne token shqiptare te MItrovices nga armiku tash me i njohur serbosllav.Sigurimi Kombetar Shqiptar SKSH murr vendim qe trupat elit "KOBRA"te AKSH-se qe te zbarkohen ne veri te Mitrovices per shkak qe aty ku nuk po ben qeveria e kosoves siguri per qytetaret e saj ne do te bejm dhe do te luftojm deri ne ushtarin e fundit.

  Prandaj ju bejm thirrje qytetarve vellezrve e motrave te idealit ton qe te na bashkohen qe ta mbrojm atdheun ton qe shum e shum djem tan ran per atdheun ton per qlirimin e gjith teritorit shqiptar por tradhtaret dhe armiqet e popllit shqiptar vendosen gjemba ne veri te mitrovices per ndarjen dhe coptimin e trojeve shqiptare.


  NJesiti elit "KOBRA" te AKSH-se
  webster berisha_aksh@hotmail.com

  Me 14.02.2009
  [/size]

  arsimi

  Numri i postimeve : 2
  Join date : 19/03/2009

  Re: NJESITET ELITE TE AKSH-se

  Mesazh nga arsimi prej Thu 19 Mar 2009, 03:14

  JU PER SHENDESS VLLEZER TE SHQIPERISE E, TNIKE
  BESOJ QE KOHA ESHT QE NJESITET SPECIALE TE AKSH-S TE DISLOKOHEN NE PJES KU QEVERIA E KOSOVES NUK KA QASJE DHE TI TREGOJ POPULLIT SHQIPTAR SE ENDE JENI NE MESIN TONE JU LUTEM KJO DUHET TE NDODH SA ME SHPEJT DHE KJO DUHET TE NDODH SIDOMOS NE PJESEN VERIORE TE MITROVICES DHE NE PJESEN ME KUFI ME MAQEDONIN
  ME RRESPEKT ARSIMI PRISHTINE

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:59