RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

FBKSH

TematPërgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri  Ngjitës  NJE GJAKE, NJI GJUHE 1biligoa1559Shiko mesazhin e fundit prej Sat 11 Dec 2010, 14:57
nga biligoa
Asnjë mesazh i ri   Alarm Ne IJRM gjendja kaotike 1sultani2606Shiko mesazhin e fundit prej Wed 17 Feb 2010, 23:10
nga refik
Asnjë mesazh i ri   emblema e UKSH-se 6AKSH2766Shiko mesazhin e fundit prej Thu 17 Dec 2009, 02:12
nga UKA
Asnjë mesazh i ri   Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! 2shqipo2817Shiko mesazhin e fundit prej Thu 26 Nov 2009, 00:21
nga UKA
Asnjë mesazh i ri   REAGIM I AKSH-SË 0AKSH2560Shiko mesazhin e fundit prej Wed 28 Oct 2009, 23:52
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   DENONCIM PUBLIK I FRONTIT PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) DHE STRUKTURAVE TË TIJ: AKSH DHE SKSH 0AKSH2015Shiko mesazhin e fundit prej Sat 10 Oct 2009, 22:47
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Sulmohet patrulla e policisë kufitare në Bellanoc 0shqipo1244Shiko mesazhin e fundit prej Sat 03 Oct 2009, 07:06
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   KOMUNIKAT NR.3 0AKSH1639Shiko mesazhin e fundit prej Tue 15 Sep 2009, 15:54
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Lufta nuk mund te behet e ndare 0Eagleye823Shiko mesazhin e fundit prej Thu 27 Aug 2009, 11:48
nga Eagleye
Asnjë mesazh i ri   pershendetje per te gjith shqiptaret kudo qe gjinden 0anakonda_2761Shiko mesazhin e fundit prej Fri 17 Jul 2009, 04:16
nga anakonda_2
Asnjë mesazh i ri   KOMUNIKATË PËRFUNDIMTARE E FBKSH 1shqipo904Shiko mesazhin e fundit prej Sun 12 Jul 2009, 12:35
nga Eagleye
Asnjë mesazh i ri   GAFURR ADILI:DETANTA (PEZULLIMI I PËRKOHSHEM) E AKTIVITETIT TË FBKSH DHE TË GJITHA STRUKTURAVE TË TIJ: AKSH, SKSH DHE FKSH, NUK NËNKUPTON SHPËRBËRJEN E FBKSH DHE TË GJITHA STRUKTURAVE TË TIJ 0Vera1136Shiko mesazhin e fundit prej Thu 14 May 2009, 11:03
nga Vera
Asnjë mesazh i ri   GAFURR ADILI:KOSOVA PALESTINA E RE E BALLKANIT DHE E EVROPËS..! 3shqipo977Shiko mesazhin e fundit prej Wed 13 May 2009, 22:42
nga bardhoci
Asnjë mesazh i ri   FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR-FBKSH, ZONA NR. 2 KOSOVA HISTORIKE, PRISHTINË 0shqipo1152Shiko mesazhin e fundit prej Wed 13 May 2009, 19:03
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   ALI AHMETIT I KANË NGELUR VETËM DY RRUGË..! 0shqipo716Shiko mesazhin e fundit prej Fri 08 May 2009, 19:20
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO 2shqipo925Shiko mesazhin e fundit prej Sun 03 May 2009, 17:58
nga AkiLi_Troya
Asnjë mesazh i ri   Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit - Pjesa e dyte - Provat 1shqipo2848Shiko mesazhin e fundit prej Fri 24 Apr 2009, 03:19
nga sefa
Asnjë mesazh i ri   Ali Ahmeti skenarist i Brodecit, peng i Gruevskit 2shqipo1009Shiko mesazhin e fundit prej Fri 24 Apr 2009, 02:41
nga AkiLi_Troya
Asnjë mesazh i ri   RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE 1biligoa802Shiko mesazhin e fundit prej Thu 23 Apr 2009, 23:06
nga shkupi
Asnjë mesazh i ri   Deklarate e Zedhenesit Politik te FBKSH, Mr.Gafurr Adili 2Vera1095Shiko mesazhin e fundit prej Thu 23 Apr 2009, 19:57
nga bardhoci
Asnjë mesazh i ri   Sqarim nga - FBKSH 0shqipo788Shiko mesazhin e fundit prej Sun 19 Apr 2009, 03:47
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   Interviste e Zedhenesit Politik te FBKSH-se 0Vera5050Shiko mesazhin e fundit prej Tue 31 Mar 2009, 19:56
nga Vera
Asnjë mesazh i ri   FLAKA E LIRISË TË KOSOVËS 0AGU588Shiko mesazhin e fundit prej Tue 24 Mar 2009, 00:50
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   Gafurr Adili 1AKSH1030Shiko mesazhin e fundit prej Sun 22 Mar 2009, 02:48
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   VIDEO / FOTO 8shqipo1375Shiko mesazhin e fundit prej Thu 19 Mar 2009, 03:33
nga arsimi
Asnjë mesazh i ri   NJESITET ELITE TE AKSH-se 1AKSH1046Shiko mesazhin e fundit prej Thu 19 Mar 2009, 03:14
nga arsimi
Asnjë mesazh i ri   NJOFTIM NGA FBKSH-AKSH 0AKSH1345Shiko mesazhin e fundit prej Tue 24 Feb 2009, 18:19
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Figura të Shquara Kombëtare- 2biligoa1508Shiko mesazhin e fundit prej Sun 22 Feb 2009, 00:17
nga Prof. Flamur BAJRAMI
Asnjë mesazh i ri   perseri u kthyem 0AKSH774Shiko mesazhin e fundit prej Thu 19 Feb 2009, 14:56
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   ATDHEU NA THERRET 1AKSH1041Shiko mesazhin e fundit prej Thu 19 Feb 2009, 02:04
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   NJË SHTET NË SHEKULL - KOSOVA 0AGU605Shiko mesazhin e fundit prej Sun 15 Feb 2009, 01:41
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   ANALIZA / OPINIONE - A ËSHTË TIRANA PIEMONTI I ÇËSHTJES SONË KOMBËTARE ?! 1biligoa639Shiko mesazhin e fundit prej Thu 12 Feb 2009, 22:47
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   SERISHT U KTHYEM 0AKSH672Shiko mesazhin e fundit prej Wed 11 Feb 2009, 15:18
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Revista "KUVENDI" 24biligoa2818Shiko mesazhin e fundit prej Tue 03 Feb 2009, 20:27
nga biligoa
Asnjë mesazh i ri   HARTA E SHQIPERISE ETNIKE 10biligoa9999Shiko mesazhin e fundit prej Sun 01 Feb 2009, 19:07
nga biligoa
Asnjë mesazh i ri   GAFURR ADILI: RRADHEN TANI E KA "MAQEDONIA“…! 0shqipo1232Shiko mesazhin e fundit prej Sat 31 Jan 2009, 14:41
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR - FBKSH 0AKSH742Shiko mesazhin e fundit prej Thu 29 Jan 2009, 11:43
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   PLANI STRATEGJIK I FBKSH : 0AKSH669Shiko mesazhin e fundit prej Thu 29 Jan 2009, 11:36
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Deklaratat e FBKSH-AKSH-se 9AKSH1206Shiko mesazhin e fundit prej Wed 28 Jan 2009, 22:49
nga AKSH
Asnjë mesazh i ri   Gënjen se po kërcënohej nga AKSH-ja, për të fituar letrat 0shqipo683Shiko mesazhin e fundit prej Tue 20 Jan 2009, 16:08
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   SHQIPONJA* 7AGU1480Shiko mesazhin e fundit prej Fri 16 Jan 2009, 23:01
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR GJATË VITIT 2008...! 2shqipo889Shiko mesazhin e fundit prej Tue 13 Jan 2009, 02:29
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   DËNIMI MA I MADH PËR POPULLIN 0AGU665Shiko mesazhin e fundit prej Sun 11 Jan 2009, 16:28
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   JETIMAT E FAMILJET E DËSHMORËVE, TREGOJNË SA E MERITOJMË LIRINË! 0AGU1011Shiko mesazhin e fundit prej Sun 11 Jan 2009, 07:30
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) - Ju fton për BASHKËPUNIM 0shqipo779Shiko mesazhin e fundit prej Sat 10 Jan 2009, 08:39
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   INTERVISTA 20shqipo3628Shiko mesazhin e fundit prej Sat 10 Jan 2009, 08:36
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   SHQIPTARI I RI 10AGU1194Shiko mesazhin e fundit prej Fri 09 Jan 2009, 10:40
nga AGU
Asnjë mesazh i ri   PLATFORMA E FRONTIT PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) 5shqipo1285Shiko mesazhin e fundit prej Thu 08 Jan 2009, 02:58
nga biligoa
Asnjë mesazh i ri   DEKLARATË PUBLIKE E NËNZONËS NR. 8 TË FBKSH 0shqipo604Shiko mesazhin e fundit prej Wed 07 Jan 2009, 09:25
nga shqipo
Asnjë mesazh i ri   DHJETË CILËSITË E USHTARIT TË ARMATËS KOMBËTARE SHQIPTARE (AKSH) 0shqipo999Shiko mesazhin e fundit prej Wed 07 Jan 2009, 02:53
nga shqipo
Moderator
AKSH
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Anëtarët të regjistruar Asnjë


  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmërim Lajmërim
  • Ngjitës Ngjitës
  • Global announcement Global announcement
Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:58