RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  NJOFTIM NGA FBKSH-AKSH

  Share
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  NJOFTIM NGA FBKSH-AKSH

  Mesazh nga AKSH prej Tue 24 Feb 2009, 18:19
  NJOFTIM

  [size=16]Te nderuar vellezer dhe motra te idealit ton pas shum kerkesave qe kemi nga djemt dhe vashat tona per te njejtin qellim per SHQIPER ETNIKE per antarsim ne FBKSH-AKSH,ne nje mbledhje te delegatve tan si dhe te zedhensit politik te Frontit per Bashkim Kombetar Shqiptar z.Gafurr Adili vendosem qe te lansojm ne perdorim apo ta rihapim email adresen per antarsim.Per te gjith ata qe kan deshir te bashkohen ne FBKSH-AKSH vllezer dhe motra te idealit ton e-mail adresa per antarsim eshte.

  E-mail: fronti-web@hotmail.com
  .
  Per antarsim ne FBKSH-AKSH ju lutem qe te dergoni ne email te dhenat e juaja si EMRI,MBIEMRI,DHE VENDI KU JETONI SI DHE NR I TEL.
  Agjendet tan ne zonen aty ku jetoni ne qytet ne lagje ne fshatra do te vin dhe do te bisedon me ju.


  FBKSH-AKSH
  e-mail:fbksh-web@hotmail.com

  Tiranë-Prishtinë 23.02.2009
  [/size]

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:58