RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  emblema e UKSH-se

  Share
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH prej Sun 08 Nov 2009, 00:21

  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH prej Fri 27 Nov 2009, 13:56

  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH prej Fri 27 Nov 2009, 13:57


  KODRISHTA

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 09/12/2009
  Age : 35
  Location : KR

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga KODRISHTA prej Thu 10 Dec 2009, 23:23

  A eshte e vertet vllezer se UKSH eshte me ju apo vetem ushtri e njerzve te pa pune qe vetem shkruajn neper internet dhe keqperdorin punet dhe vlerat tuaja.kete vetem duam te dime me mundesi te na tregoni qe mos biem pre e provokimeve sllave.gjith te mirat RROFT SHQIPERIA ETNIKE

  731 fnsh

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 08/12/2009

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga 731 fnsh prej Fri 11 Dec 2009, 00:15

  pershndetje gjithve , jam nje antar i ri , shikoj shum pak antar ekziztues qe futen ne kte forum , a mundet qe tme shpjegoj ndokush pse kaq pak vizita ne kte forum , apo ndoshta debati ne mes te antareve eshte drejt fundit , shpresoj qe ndokush ta lezoj mesazhin dhe te me sqaroj , pershendetje
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH prej Sat 12 Dec 2009, 23:32

  jemi ne www.uksh.tk ky forum eshte mbyllur aktiv eshte forumi www.uksh.tk

  UKA

  Numri i postimeve : 2
  Join date : 25/11/2009
  Age : 33
  Location : itali

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga UKA prej Thu 17 Dec 2009, 02:12


  Sponsored content

  Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:57