RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.

  Share

  urani29

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 26/10/2009

  A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.

  Mesazh nga urani29 prej Tue 27 Oct 2009, 02:49

  Un mendoj se na duhet nje aleanc me popullin kroat sepse kemi armik te perbashket dhe te dy popujt per shum shekuj kemi jetuar ne nje shtet.
  Njehr sikur pjes e fisev ilire me pas si pjes e perendoris osmane kuse se fundmi edhe si pjes e steti te ndyr dhe artificjal Jugusllavis.
  Si ne luftat kunder turqve po dhe ne ato kunder sllave shqiptaret dhe kroatet paten nje lidhje ndoshta jo aq te fort por aq sa nevoitej per tu kosideruar si popuj mike dhe popuj te ardhur nga nje trung iliria.
  Tash ndoshta ka ardh koha qe te shikohet historia dhe te filloj bashkpunim me i fell ndemjet popujve tona shqiptarve dhe kroatve.
  Qfar mendoni ju.

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:59