RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  BAC , SU KRY!

  Share
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  BAC , SU KRY!

  Mesazh nga biligoa prej Wed 18 Mar 2009, 04:39

  Bekim Jashari dhe Adem Demaçi - BAC , sU KRY! https://www.youtube.com/watch?v=QW9gVCgoqHw Bekim Jashari djali i Hamëz Jasharit dhe Baca Adem Demaçi: Ende nuk u krye 07 Mars 2009 Menduam që në 11- vjetorin e rënies me të vërtetë "Bac u kry", por siç tha edhe baca Adem, ende nuk u kry, se.


  Edituar për herë të fundit nga Orfe@ në Wed 18 Mar 2009, 05:13, edituar 1 herë gjithsej
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  Re: BAC , SU KRY!

  Mesazh nga biligoa prej Wed 18 Mar 2009, 04:43


   Ora është Sat 19 Jan 2019, 18:39