RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com


identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyWed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyWed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptySat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyWed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyThu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyThu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyWed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyTue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH EmptyMon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

Deklaratat e FBKSH-AKSH

KALOJM NE FAQEN ZYRTARE TE USHTRISE KOMBETARE SHQIPTARE UKSH www.uksh.info INFO:uksh-web@hotmail.com me rrespekt administratori

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 26 më Sun 12 Nov 2023, 07:50

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 591 artikuj v 144 temat

Forumi ka 121 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri qenan

NJE GJAKE, NJI GJUHE

Sat 11 Dec 2010, 14:56 nga biligoa

Shtetet etnike nuk janë shtete të pastra etnike. Ato janë shtete kombëtare, të dominuara me shumicë nga kombi shtetformues dhe të banuara me pakica të ndryshme kombëtare. Asnjë shtet kombëtar i Evropës nuk është shtet i pastër etnikisht, por ata janë shtete kombëtare.
Nga miku im SHKODRAN :: Ervis ISUFI

Alarm Ne IJRM gjendja kaotike

Sun 14 Feb 2010, 00:39 nga sultani

Duke shprehur shqetsimin ma te fell per gjendjen e krijuar ne IJRM ju baj thire te gjith shqiptareve se paku me nje tekst ose mendim qe te marin inicijativen per ngritjen e zanit kunder torturave qe ju bahen popullates civle ne RM.
Duke pasur parasysh se poltikanet shqipatre ne maqedoni jan me nje pozit te nje pacijenti te vdekur , i cili nuk ka ze per shakak se intelkegjencat Sllave kan …

[ Më shumë ]
emblema e UKSH-se

Sun 08 Nov 2009, 00:21 nga AKSH

FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH Uksh

Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

Wed 28 Jan 2009, 16:40 nga shqipo

Faton Osmani dënohet tre vjet burgim

28/01/2009 14:03:06


Faton Osmani (24) nga fshati Konçul i Bujanovcit, është dënuar të martën në Gjykatën e Qarkut në Vranjë me tre vjet burgim për shkak të veprës penale "veprimtari armiqësore, terrorizëm, armëmbajtje pa leje dhe mjete shpërthyese".

Sipas mediave serbe Osmani si "pjesëtar i Armatës Kombëtare …

[ Më shumë ]
REAGIM I AKSH-SË

Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

FBKSH-AKSH - FBKSH-AKSH AKSH-emblemi
R E A G I M
Nga Shtabi i Përgjithshëm i Armatës Kombëtare Shqiptare(AKSH), më datën 14 tetor 2009
Në edicionin e lajmeve qendrore të RTK-së të orës 19.30 të datës 13 tetor 2009 mësuam se kinse në emër të AKSH-së, një person i pa njohur kishte bërë thirrje telefonike anonime, duke kërcënuar se në objektin e Gjykatës së Qarkut …[/img(117px,130px):1226]


[ Më shumë ]

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats
Ora është Fri 12 Apr 2024, 20:15