RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  perseri u kthyem

  Share
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  perseri u kthyem

  Mesazh nga AKSH prej Thu 19 Feb 2009, 14:56


  Vellezer e motra te idealit ton serisht u rikthyem pas nje misjonit qe e patem ne veri te Mitrovices dhe aj misjon ke teper i sukseshem sepse 3 familje shqiptare u kthyen ne vatrat e veta sepse e bem sigurin e tyre ne kemi qen aty ku po na therrasin gjdo sekond e gjdo minut prandaj ne serisht do te kthehemi aty ku na therrasin.


  Njesiti ELIT "KOBRA" e AKSH-se
  webster:
  berisha_aksh@hotmail.com

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:56