FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR.fronti-web@hotmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyWed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyWed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptySat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyWed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyThu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyThu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyWed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyTue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! EmptyMon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

3 posters

  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

  shqipo
  shqipo
  Toger
  Toger


  Numri i postimeve : 59
  Join date : 05/01/2009

  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! Empty Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

  Mesazh nga shqipo Wed 28 Jan 2009, 16:40

  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim

  28/01/2009 14:03:06


  Faton Osmani (24) nga fshati Konçul i Bujanovcit, është dënuar të martën në Gjykatën e Qarkut në Vranjë me tre vjet burgim për shkak të veprës penale "veprimtari armiqësore, terrorizëm, armëmbajtje pa leje dhe mjete shpërthyese".

  Sipas mediave serbe Osmani si "pjesëtar i Armatës Kombëtare Shqiptare ka qenë nën komandën e grupit që e ka udhëhequr Lirim Jakupi nga Bujanovci dhe që është formuar me synimin që të rrezikojë rendin kushtetuese dhe sigurinë e Republikës së Serbisë", thuhet në aktgjykim.


  Gjithashtu Osmani akuzohet se në qershor të vitit 2007 në fshatin Tërnoc ka hedhur një bombë dore në shtëpinë familjare të Nagib Arifit, atëherë kryetar i Komunës së Bujanovcit. /qik/
  avatar
  BERISHA DUKAGJIN AKSH


  Numri i postimeve : 2
  Join date : 04/02/2009

  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! Empty Re: Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

  Mesazh nga BERISHA DUKAGJIN AKSH Wed 11 Feb 2009, 18:41

  RRNOFT ARMATA KOMTARE SHQIPTARE AKSH :
  avatar
  UKA


  Numri i postimeve : 2
  Join date : 25/11/2009
  Age : 38
  Location : itali

  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! Empty Re: Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

  Mesazh nga UKA Thu 26 Nov 2009, 00:21

  ROFT ARMATA KOMBETARE SHQIPTARE

  Sponsored content


  Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !! Empty Re: Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri 12 Apr 2024, 21:29