FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR.fronti-web@hotmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyWed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyWed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptySat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyWed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyThu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyThu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyWed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyTue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Alarm Ne IJRM gjendja kaotike EmptyMon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

2 posters

  Alarm Ne IJRM gjendja kaotike

  avatar
  sultani


  Numri i postimeve : 1
  Join date : 13/02/2010

  Alarm Ne IJRM gjendja kaotike Empty Alarm Ne IJRM gjendja kaotike

  Mesazh nga sultani Sun 14 Feb 2010, 00:39

  Duke shprehur shqetsimin ma te fell per gjendjen e krijuar ne IJRM ju baj thire te gjith shqiptareve se paku me nje tekst ose mendim qe te marin inicijativen per ngritjen e zanit kunder torturave qe ju bahen popullates civle ne RM.
  Duke pasur parasysh se poltikanet shqipatre ne maqedoni jan me nje pozit te nje pacijenti te vdekur , i cili nuk ka ze per shakak se intelkegjencat Sllave kan informacijonet e tyre (te dokumentuara) se politikanet shqiptar ne IJRM jan te zhytur ne kriminalitet te fell per inetersa personale , dhe duke e ditur se ata ne kso pozicijoni nuk mund te ngrisn zanine e tyre per ndalimin e turturave . po zhvillojn ni fushat te eger per pastrimin etnik te IJRM, duke terorizura gjdo dit popullaten shqiptre .

  Bej thirej deri te strukturat e AKSH . UKSH. UCK. (sherbimeve intelegjente te ketyre strukturave ) e gjith formacijonet tjera kombetare shqiptare qe te mobilizoj aparaturen e vet e ti vihen me nje kunder pergjigje te fort famkeqit Nikolla Grueski e dajes se ti Sasho MIalkovit per nj sken te pergaditur mir per qrenjosjen e shqipaterve . torturimin dhe maltertimin e popullit tan paqedashes . .

  E vetmja shpres per te gjith ne Shqiparet qe jetojm e veprojm ne IJRM ngelet veprimi i FBKSH dhe strukturave tjra qe posedon ky institucijon se me deklarat e politikaneve dhe levizjeve te ndryshme jemi zhgenjyer plotesisht dhe e dim qe perfundimi do jet egzodus i plot i popullit tan autokton qe jeton prej shum heret ne keto troje .

  Nese zotri Ali Ahmeti e Mendu Thaqi kan devijuar ne skenen politike per shkak intelegjences se tyre te vogol ose kapaciteti te ulet te veprimit neve te tjereve shqipater te pa koruptuar nuk do naj falin gabimin brezat qe vin per mos veprimin ne kso situat tragjike
  Me shum respekt per bashke mendimtaret dhe udhheqsis te FBKSH-AKSH

  Sultani shkup...
  avatar
  refik


  Numri i postimeve : 1
  Join date : 17/02/2010

  Alarm Ne IJRM gjendja kaotike Empty Re: Alarm Ne IJRM gjendja kaotike

  Mesazh nga refik Wed 17 Feb 2010, 23:10

  o djema ose nuk kam mundur të hyjë në faqe ose nuk po e kuptoj sa duhet këtẅ viran interneti.Po rnuk po me duket bashë serioze kjo.
  U gëzova shumë kur e gjeta këtë faqe dhe dëshirojë të kontribojë.sa mundem se paku ndonje shkrim ...
  Mendoj aktivizim real deh abshkim të njëmendët

   Ora është Fri 12 Apr 2024, 19:37