FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR.fronti-web@hotmail.com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
emblema e UKSH-se EmptyWed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
emblema e UKSH-se EmptyWed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
emblema e UKSH-se EmptySat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
emblema e UKSH-se EmptyWed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
emblema e UKSH-se EmptyThu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
emblema e UKSH-se EmptyThu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
emblema e UKSH-se EmptyWed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
emblema e UKSH-se EmptyTue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
emblema e UKSH-se EmptyMon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

4 posters

  emblema e UKSH-se

  AKSH
  AKSH
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 111

  emblema e UKSH-se Empty emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH Sun 08 Nov 2009, 00:21

  emblema e UKSH-se Uksh
  AKSH
  AKSH
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 111

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH Fri 27 Nov 2009, 13:56

  AKSH
  AKSH
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 111

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH Fri 27 Nov 2009, 13:57

  emblema e UKSH-se H_e_sh10
  avatar
  KODRISHTA


  Numri i postimeve : 1
  Join date : 09/12/2009
  Age : 40
  Location : KR

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga KODRISHTA Thu 10 Dec 2009, 23:23

  A eshte e vertet vllezer se UKSH eshte me ju apo vetem ushtri e njerzve te pa pune qe vetem shkruajn neper internet dhe keqperdorin punet dhe vlerat tuaja.kete vetem duam te dime me mundesi te na tregoni qe mos biem pre e provokimeve sllave.gjith te mirat RROFT SHQIPERIA ETNIKE
  avatar
  731 fnsh


  Numri i postimeve : 1
  Join date : 08/12/2009

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga 731 fnsh Fri 11 Dec 2009, 00:15

  pershndetje gjithve , jam nje antar i ri , shikoj shum pak antar ekziztues qe futen ne kte forum , a mundet qe tme shpjegoj ndokush pse kaq pak vizita ne kte forum , apo ndoshta debati ne mes te antareve eshte drejt fundit , shpresoj qe ndokush ta lezoj mesazhin dhe te me sqaroj , pershendetje
  AKSH
  AKSH
  Admin
  Admin


  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 111

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga AKSH Sat 12 Dec 2009, 23:32

  jemi ne www.uksh.tk ky forum eshte mbyllur aktiv eshte forumi www.uksh.tk
  avatar
  UKA


  Numri i postimeve : 2
  Join date : 25/11/2009
  Age : 38
  Location : itali

  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga UKA Thu 17 Dec 2009, 02:12


  Sponsored content


  emblema e UKSH-se Empty Re: emblema e UKSH-se

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri 12 Apr 2024, 20:44