RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) - Ju fton për BASHKËPUNIM

  Share
  avatar
  shqipo
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 59
  Join date : 05/01/2009

  FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) - Ju fton për BASHKËPUNIM

  Mesazh nga shqipo prej Sat 10 Jan 2009, 08:39

  FRONTI PËR BASHKIM KOMBËTAR SHQIPTAR (FBKSH) Ju fton për BASHKËPUNIM

  NËSE JE I PAKËNAQUR

  • ME VEPRIMET POLITIKE TË SHTETIT SHQIPTAR
  • ME KOSOVËN SHUMË-ETNIKE
  • ME PARTITË POLITIKE SHQIPTARE NË TREVAT ETNIKE
  • ME GJENDJEN E PËRGJITHSHME SHQIPTARE KUDO NË BALLKAN

  NËSE JE SHQIPTAR

  • THUA SE E DO RIBASHKIMIN KOMBËTAR
  • JE I GATSHËM QË MENDIMET TË PASOHEN ME VEPRA KONKRETE
  • JE I GATSHËM ME U ANGAZHUAR
  • JE I GATSHËM ME FLIJUAR

  EJA NË FBKSH

  • E THEMELUAR NË KORRIK TË VITIT 2002 NË TIRANË
  • PËR RIBASHKIMIN E KOMBIT SHQIPTAR NË NJË SHTET TË VETËM
  • ME ANËTARË NGA TËRË TROJET ETNIKE

  FBKSH

  • ËSHTË ORGANIZIM POLITIKO-USHTARAK MBARËKOMBËTAR QË SHTRIHET NË TË GJITHA TROJET SHQIPTARE TË SHQIPËRISË ETNIKE
  FBKSH NË GJIRIN E SAJ KA
  • ARMATËN KOMBËTARE SHQIPTARE (AKSH)- dorë të djathtë
  • SIGURIMIN KOMBËTAR SHQIPTAR (SKSH) - dorë të majtë
  • FONDIN KOMBËTAR SHQIPTAR (FKSH)- këmbët
  • KRYESINË QENDRORE - kokë të një trupi

  AKSH

  • FAKTOR STABILITETI NË BALLKAN

  SIGURIMI KOMBËTAR SHQIPTAR (SKSH)

  • TRAJTON SIGURINË KOMBËTARE NË NIVEL ETNIK, RAJONAL DHE BOTËROR

  FONDI KOMBËTAR SHQIPTAR (FKSH)

  • GRUMBULLON TË MIRA MATERIALE QË BËHET NË BAZA VULLNETARE NGA ATA SHQIPTAR QË E DUAN ATDHEUN E TYRE
  • FINANCON TË GJITHA VEPRIMET E FBKSH-ës, DHE STRUKTURAVE TË SAJ.

  KRYESIA QENDRORE E FBKSH-ës

  • MBLEDH INFORMATA, ANALIZON DHE SJELL VENDIME QË KA TË BËJ ME STRUKTURAT E SAJ DHE ÇËSHTJEN KOMBËTARE

  RIBASHKIMI KOMBËTAR

  • NUK ËSHTË ËNDËRR-POR REALITET
  • VARET NGA SHQIPTARËT E JO NGA TË HUAJT
  • JETËSOHET DUKE QENË TË BASHKUAR E JO TË PËRÇARË
  • ËSHTË PËRPARIM DHE MIRËQENIE

  FBKSH I THOTË MJAFT MË
  • FJALËVE BOSHE PA VEPRIME KONKRETE
  • INDIVIDËVE QË ÇËSHTJEN KOMBËTARE E PËRDORIN PËR MARKETING
  • PËRÇARJEVE BRENDA SHQIPTARE LIDHUR ME IDENTITETIN, FLAMURIN E GJUHËN

  PËR FBKSH EKZISTON VETËM • NJË SHTET SHQIPTAR

  • NJË KOMB SHQIPTAR
  • NJË GJUHË SHQIPTARE
  • NJË USHTRI SHQIPTARE
  • NJË FLAMUR SHQIPTAR (Foto e Flamurit)

  NËSE I DO KËTO IDEALE KA VEND EDHE PËR TY NË FBKSH-EJA TË

  • FLASIM SHQIP
  • KUVENDOJM SHQIP
  • VEPROJM SHQIP
  • FRYMOJM SHQIP
  • JETOJMË SHQIP


  KONTAKTO FBKSH-ën
  JU MIRËPRESIM

  • Zëdhënësi Politik dhe Sekretari i Këshillit Organizator të Kuvendit Mbarëkombëtar-GAFURR ADILI
  • Tel:00355 (0)692735656
  • E-mail: gafurradili@hotmail.com

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:57