RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE

  Share
  avatar
  biligoa
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 308
  Join date : 08/01/2009
  Location : MK. DIBËR

  RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga biligoa prej Fri 09 Jan 2009, 05:15  RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE

  RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE NUK ESHTE MIT AS UTOPI, POR REALITET I PAMOHUESHEM HISTORIKO POLITIK DHE KOMBETAR, QE MERITON TE PERFILLET SIPAS SE DREJTES HISTORIKE DHE TE SE DREJTES NDERKOMBETARE  Vëllezër dhe motra diskutim te kendshem.

  shkupi

  Numri i postimeve : 1
  Join date : 23/04/2009

  Re: RIBASHKIMI I SHQIPERISE ETNIKE

  Mesazh nga shkupi prej Thu 23 Apr 2009, 23:06

  Po me intereson cilat do te jene aktivitetet e juaja ne maqedoni, si mendoni vendet e banuara me shqiptare me i bashku me Shqiperine,psh kur dihet Kumanova eshte e perzier, Shkupi ne harten e juaj ben pjese e tera ne Shqiperine etnike, si mendoni tja ktheni shqiptarve pjesen ku shumice absolute jane shkijet kurse katundet perreth jane me shqiptare,si mendoni te veproni me shkupin,shume kisha pase deshir me m tregu , Ju faliminderit

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:58