RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  KOMUNIKAT NR.3

  Share
  avatar
  AKSH
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 36
  Join date : 02/01/2009
  Age : 106

  KOMUNIKAT NR.3

  Mesazh nga AKSH prej Tue 15 Sep 2009, 15:54


  ______________________________________________________

  KOMUNIKAT E FBKSH-AKSH-SË NR.3


  TE NDERUAR VËLLEZER DHE MOTRA TE IDEALIT TON JEMI RIKTHYER PAS NJE PAUZE TE SHKURTER JO ME DASHJEN TON PO RRETHANAT QE NU KRIJUAN PAS PUBLIKIMIT TE NJE DEKLARATE QE TE GJITHVE NA BEFASOJ TE Z.GAFURR ADILI ISH ZEDHENES I FBKSH-AKSH-SË PRANDAJ PAUZEN E KEMI SHFRYTZUAR PËR RIORGANIZIMIN E STRUKTURAVE TE FBKSH-SË.
  PRANDAJ LESHOJMË KET DEKLARAT .
  FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR ME STRUKTURAT E SAJ ARMATEN KOMBETARE SHQIPTARE , SIGURIMIN KOMBETAR SHQIPTAR ,FONDIN KOMBETAR SHQIPTAR.
  REAGIM KUNDER PROTOKOLLVE TE FUNDIT QE JAN DUKE U NENSHKRUAR NGA EULEX FBKSH-AKSH NUK PAJTOHET ME KETO NENSHKRIME ANDAJ JU BEJM THIRRJEN E FUNDIT INSTITUCJONVE TE KOSOVES QE TI PARANDALOJN KETO DALLAVERE QE JAN DUKE U BER ME TOKEN E SHQIPERIS ETNIKE NE TE KUNDRTEN FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR NUK JEP PERGJITHSI PER PASOJAT QE TO TE VIN NE TE ARDHMEN SEPSE NESE NUK NDALOHEN KETO PROTOKOLLE NGA INSTITUCIONET E KOSOVES ATERE NE DO TE RAGOJM ASHTU SIQ NA OBLIGON TOKA DHE DHEU I SHQIPERIS ETNIKE.
  ASHTU EDHE NE MITROVICEN VERIORE JEMI DUKE E RI ORGANIZUAR NJESITIN E ARMATES KOMBETARE SHQIPTARE "KOBRAT"DHE "ANAKONDAT" E AKSH-SË MBRENDA DY JAVE NESE NUK NDERMARRIN ASGJE QE TE KTHEHEN NE VATRAT E VETA POPULLATA SHQIPTARE ATERE NE DO TE MARRIM VENDIM DHE DO TA OBLIGOJM KOMANDANTIN SUPREM TE AKSH-SË Z.ARDIAN DRENICA QE TE VEPROJ NE AT ZON QE TE BËJ AT ZON TE SIGURT PËR POPULLATEN SHQIPTARE SEPSE NE JEMI TE OBLIGUAR QE TE LUFTOJM DERI NE VDEKJE PER TOKEN E SHQIPERIS ETNIKE DHE PER BASHKIMIN E SHQIPËRIS
  ME 15.08.2009 PRISHTINË

  NGA KOMANDA E FBKSH-AKSH-SË

  KOMANDANT KOSOVA


  PER ME SHUM INFO
  WWW.FBKSH-AKSH.TK
  FRONTI-WEB@HOTMAIL.COM

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:59