RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE

  Share
  avatar
  fani

  Numri i postimeve : 5
  Join date : 20/04/2009

  Bastisje E paramilitareve sllavo-maqedonas ne ILIRIDE

  Mesazh nga fani prej Wed 13 May 2009, 23:36

  sot me daten 13 maj 2009 eshte bere nje bastisje e pakuptueshme ne opaj te komunes te likoves.. operacioni filloi ne ora 12-30 dhe endee nuk dihet se per qfar arsye eshte bastisur ky fshat ne disa lokacione speciale dhe mesa duket ende operacioni eshte duke zgjatur..!! nuk ka diqka qe mund te gjejne, po shihet qarte kjo eshte vetem nje provokim qe ne te mllefosemi dhe te bejme dic...!! mendoj se eshte nje informacion qe do tju interesonte..!!!
  Marun nga nje forum tjeter

   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:59