RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk . PER ANTARSIM NE FBKSH-AKSH JU LUTEM JEPNI TE DHENAT NE E-mail : fronti-web@hotmail.com

identifikimi

Harrova fjalkalimin

Tema Fundit

» PER SHQIPEN
Wed 30 Mar 2011, 23:21 nga erald nuhaj

» KU JANE POETET
Wed 12 Jan 2011, 20:37 nga shaban cakolli

» NJE GJAKE, NJI GJUHE
Sat 11 Dec 2010, 14:57 nga biligoa

» Alarm Ne IJRM gjendja kaotike
Wed 17 Feb 2010, 23:10 nga refik

» emblema e UKSH-se
Thu 17 Dec 2009, 02:12 nga UKA

» Faton Osmani dënohet tre vjet burgim si pjestar i AKSH-së !!
Thu 26 Nov 2009, 00:21 nga UKA

» REAGIM I AKSH-SË
Wed 28 Oct 2009, 23:52 nga AKSH

» A na duhet aleanc shqiptaro-kroate.
Tue 27 Oct 2009, 02:49 nga urani29

» MOSKOORDINIMI I FORCAVE VEPRIMTARE
Mon 26 Oct 2009, 02:06 nga AGU

RIBASHKIMI I SHQIPËRISË... e vetmja alternativë! www.fbksh-aksh.tk   Free counter and web stats

                                                               Free counter and web stats

  Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO

  Share
  avatar
  shqipo
  Toger
  Toger

  Numri i postimeve : 59
  Join date : 05/01/2009

  Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO

  Mesazh nga shqipo prej Sun 03 May 2009, 05:56

  PJESA E TRETË

  Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit  Ashtu edhe siç ju premtum, pasi qe Ali Ahmeti nuk i mori seriozisht paralajmerimet tona per publikimin e te gjitha deshmive rreth rastit te Brodecit, te cilat deshmojne se ai dhe partia e tij, BDI, ishin organizatore dhe skenarist te kesaj tragjedie, pas nje jave afate te dhene vendosem te publikojme pjesen e trete te raportit tone.

  Ne kete audio incizim, i publikuar dhe ne WWW.YOUTUBE.COM degjohet se si njeri nga te arrestuarit, Hebib Ahmeti, njeherit dhe njeri nga kreret e grupit te armatosur, ne nje bisede telefonike me nje mik te tij e pranon te verteten dhe thote se Ali Ahmeti, Abdylaqim Ademi dhe Abdylhalim Kasami kane dhene urdherin per formimin e grupit te armatosur. Hebibi ne kete material jep dhe te dhena te tjera ekskluzive, te papublikuara me pare.
  I japim z.Ali Ahmetit dhe zoterinjeve te tjere te BDI-se, edhe nje jave kohe per tu ndergjegjesuar dhe te lirojne fshataret e pafajshem te Brodecit nga burgu si dhe te gjithe shqiptaret dhe proceset kombetare nga pengmarrja e z.Nikolla Gruevski i cili poashtu i ka keto argumente dhe me te njejtat e kushtezon Ali Ahmetin qe ky i fundit te mbeshtese, votoje dhe perkrahe te gjitha projektet antishqiptare te qeverise sllavo-maqedone.
  Degjoni biseden duke klikuar:

  https://www.youtube.com/watch?v=rXmnjTjt_7o

  Ju lutemi publikojeni materialin si dhe shperndajeni sa me masovikisht.

  Me respekt:
  Prof.Kastriot Zajazi

  sefa

  Numri i postimeve : 5
  Join date : 24/04/2009

  Re: Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO

  Mesazh nga sefa prej Sun 03 May 2009, 17:40

  Edituar nga Orfe@ 

  AkiLi_Troya

  Numri i postimeve : 2
  Join date : 24/04/2009

  Re: Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO

  Mesazh nga AkiLi_Troya prej Sun 03 May 2009, 17:58

  Edituar nga Orfe@ ???

  Sponsored content

  Re: Ali Ahmeti skenarist I Brodecit, peng I Gruevskit - PJESA E TRETË - AUDIO

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri 14 Dec 2018, 16:58